Výhody

26.03.2023
Výhody zapletených vlasov s použitím kanekalonu počas slnečných dní:
  1. Ochrana vlasov - naše vlasy podliehajú rôznym faktorom, pri ktorých sú často oslabované, vysušujú sa a pod. Hlavne v letnom období, kedy je slnečné počasie a slnko je silnejšie, sú vlasy najviac oslabované. Môžu sa začať lámať, sú suché a pôsobia nie zdravo. Kanekalon a účesy z neho vlasy ochránia pred vplyvmi počasia, najmä pred slnkom. Naviac detské vlasy sú ešte jemnejšie ako vlasy dospelého človeka a preto ich treba chrániť, aby si zachovali zdravú štruktúru čo najdlhšie.
  2. Zmena farby bez farbenia - časté farbenie vlasy oslabuje, ničí. Navyše nie každý znesie farbu na svojej hlave, dokonca niekto podlieha alergiam na farby. Kanekalon - pokiaľ nemáte naň alergickú reakciu (výnimočné prípady) je najlepšou voľbou pre zmenu vašej farby vlasov. Navyše oživíte účes výberom z farebného kanekalonu na trhu,ktorý ponúka širokú paletu farieb, dokonca melírované kúsky.
  3. Výnimočnosť - pre tie ženy alebo dievčatá, ktoré sa neboja zmeny a chcú zaujať. Určite sa za vami otočí nie jeden človek a povie si WAAW, aká je krásna, ako jej to pristane. Navyše vlásky sú pekne upravené a to na viac dní, čo je ďalšou výhodou ušetriť čas rannou úpravou svojich vlasov.